PAYLAŞIM VAKTİ
SİTEMİZDE İYİ VAKİT GEÇİRMENİZİ DİLERİZ!!! LÜTFEN KALİTELİ BİLGİ İÇİN KAYIT OLUNUZ!!! ZATEN KAYITLIMISINIZ O ZAMAN GİRİŞ YAPINIZ!!!

WWW.PAYLASİMVAKTİ.HOT-ME.COM

TÜRKİYENİN EN İYİ FORUMU

PAYLAŞIM VAKTİ
SİTEMİZDE İYİ VAKİT GEÇİRMENİZİ DİLERİZ!!! LÜTFEN KALİTELİ BİLGİ İÇİN KAYIT OLUNUZ!!! ZATEN KAYITLIMISINIZ O ZAMAN GİRİŞ YAPINIZ!!!

WWW.PAYLASİMVAKTİ.HOT-ME.COM

TÜRKİYENİN EN İYİ FORUMU

PAYLAŞIM VAKTİ
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

PAYLAŞIM VAKTİ

Bilgi Paylaştıkça Çoğalır

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Müslüman mı olduk?

2 posters
YazarMesaj
ExceLLenT
MODERATÖR
MODERATÖR
ExceLLenT

Müslüman mı olduk?  Empty
MesajKonu: Müslüman mı olduk?    Müslüman mı olduk?  Icon_minitimePtsi Eyl. 06, 2010 1:57 pm

Adamın biri elinde bıçak camiiden içeri girer.."Burada müslüman varsa dışarı çıksın" diye bağırır..h...erkes birbirine bakarke yaşlı bi amca kalkar..ben müslümanım buyur çıkalım der..dışarı çıkarlar... bıçaklı adam iki büyükbaş hayvanı göstererek, - ben bu hayvanları kurban keseceğim ama kesmei bilmiyorum,yardım edermisin der. Yaşlı amca severek yardım eder ve bir hayvanı birlikte keserler. sıra ikinciye gelince yaşlı amca evladım ben yoruldum camiiden başka birini al der.adam tekrar camiiden içeri girer..bana başka bi müslüman lazım diye bağırır. adamın elindeki bıçaktan damlayn kanları görünce Herkes ŞOK .. döner cami hocasına bakar herkes..hoca yutkunur.. Ne bakıyonuz lan, iki rekat namaz kıldırdık diye müslümanmı olduk.. Smile
Crazy
ADMİN
ADMİN
Crazy

Müslüman mı olduk?  Empty
MesajKonu: Geri: Müslüman mı olduk?    Müslüman mı olduk?  Icon_minitimePtsi Eyl. 06, 2010 2:08 pm

hehe Very Happy
https://paylasimvakti.forum-canada.com

Müslüman mı olduk?
1 sayfadaki 1 sayfası