PAYLAŞIM VAKTİ
SİTEMİZDE İYİ VAKİT GEÇİRMENİZİ DİLERİZ!!! LÜTFEN KALİTELİ BİLGİ İÇİN KAYIT OLUNUZ!!! ZATEN KAYITLIMISINIZ O ZAMAN GİRİŞ YAPINIZ!!!

WWW.PAYLASİMVAKTİ.HOT-ME.COM

TÜRKİYENİN EN İYİ FORUMU

PAYLAŞIM VAKTİ
SİTEMİZDE İYİ VAKİT GEÇİRMENİZİ DİLERİZ!!! LÜTFEN KALİTELİ BİLGİ İÇİN KAYIT OLUNUZ!!! ZATEN KAYITLIMISINIZ O ZAMAN GİRİŞ YAPINIZ!!!

WWW.PAYLASİMVAKTİ.HOT-ME.COM

TÜRKİYENİN EN İYİ FORUMU

PAYLAŞIM VAKTİ
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

PAYLAŞIM VAKTİ

Bilgi Paylaştıkça Çoğalır

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Deliler

2 posters
YazarMesaj
ExceLLenT
MODERATÖR
MODERATÖR
ExceLLenT

Deliler Empty
MesajKonu: Deliler   Deliler Icon_minitimePtsi Eyl. 06, 2010 2:04 pm

Delileri uçağa bindirmişler, bir şehirden ötekine naklediliyorlardı.Ama o kadar çok gürültü yapıyorlardı ki, sonunda pilot dayanamadı, uçağı ikinci pilota teslim ederek içeride ne olup bittiğini görmek istedi.

Deliler uçakta hep bir ağızdan bağırıp çağırıyorlardı.Baktı, en başta, bir deli, ötekilere uymamış, akıllı, us......lu oturuyordu.

-Sen neden bağırmıyorsun? diye soracak oldu.

Adam :

-Ben bunların öğretmeniyim, diye cevap verdi.Onlarda benim öğrencilerim.Şimdi teneffüsteler de onun için ses çıkartmıyorum.

Pilot, çaresiz yerine döndü. Bir süre geçti.Bir an geldi ki sesler büsbütün kesiliverdi.

Pilot:

-Aman çok güzel! diye sevindi.Herhalde kendinin öğretmen olduğunu sanan deli, ötekileri derse almış olsa gerek, diye düşündü.

Ama dakikalar geçiyor, arkadan hiç bir ses seda çıkmıyordu.Pilot biraz daha bekledikten sonra merak etti.Gidip bakmak istedi.

Bir de ne görsün! Uçağın kapısı açık ve içeride öğretmenden başka kimsecikler yok değil mi!

Dehşetle sordu :

-Öğrencilerin nerede?, diye...

-Dersleri bitti.Hepsini evlerine gönderdim!
Crazy
ADMİN
ADMİN
Crazy

Deliler Empty
MesajKonu: Geri: Deliler   Deliler Icon_minitimePtsi Eyl. 06, 2010 2:10 pm

x) çok iyi ya
https://paylasimvakti.forum-canada.com

Deliler
1 sayfadaki 1 sayfası