PAYLAŞIM VAKTİ
SİTEMİZDE İYİ VAKİT GEÇİRMENİZİ DİLERİZ!!! LÜTFEN KALİTELİ BİLGİ İÇİN KAYIT OLUNUZ!!! ZATEN KAYITLIMISINIZ O ZAMAN GİRİŞ YAPINIZ!!!

WWW.PAYLASİMVAKTİ.HOT-ME.COM

TÜRKİYENİN EN İYİ FORUMU

PAYLAŞIM VAKTİ
SİTEMİZDE İYİ VAKİT GEÇİRMENİZİ DİLERİZ!!! LÜTFEN KALİTELİ BİLGİ İÇİN KAYIT OLUNUZ!!! ZATEN KAYITLIMISINIZ O ZAMAN GİRİŞ YAPINIZ!!!

WWW.PAYLASİMVAKTİ.HOT-ME.COM

TÜRKİYENİN EN İYİ FORUMU

PAYLAŞIM VAKTİ
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

PAYLAŞIM VAKTİ

Bilgi Paylaştıkça Çoğalır

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Tavuk Varmı?

4 posters
YazarMesaj
tufi01
ÖZEL ÜYE
ÖZEL ÜYE

Tavuk Varmı? Empty
MesajKonu: Tavuk Varmı?   Tavuk Varmı? Icon_minitimeCuma Eyl. 03, 2010 2:24 pm

Bir gün temel eczaneye gider.Tavuk varmı diye sorar.Eczacının başı kalabalık ne tavuğu kardeşim burası eczane der.Ertesi gün Temel yine aynı saatte eczaneye gelir.Abi tavuk varmı diye sorar.Başı kalabalık olan eczacı kardeşim sen dünde sordun ya tavuk yok burası eczane, hafif sinirli şekilde Temeli refuze eder.Tamam abi kusura bakma deyip çekip gider.Ertesi gün temel aynı saatte eczaneye gelir. Abi tavuk varmı diye sorar, iyice sinirlenen eczacı kardeşim burda tavuk yok der terslercesine.Bunun üzerine Temel derki kardeşim ozaman niye kapıda tavuk yoktur diye yazmıyorsun? Eczacı daha sinirli bir şekilde ; kardeşim burası kasap dükkanı mı diyip temeli kovalar. Temel biraz sinirlenmiştir ama gitmek mecburiyetinde kalır.Eczacı yarını düşünerek bu adam yine gelir korkusuyla eczanenin kapısına TAVUK YOKTUR diye yazar.Ertesi gün temel yine aynı saatte gelir.Tavuk varmı diye sorar.Sinirlenen eczacı kardeşim görmüyormusun kapıda tavuk yoktur diye yazıyor.Bunun üzerine Temel cevap verir; Gördüm kardeşim gördüm de ne zaman gelecek diye soracaktım!!! Very Happy Very Happy Twisted Evil Twisted Evil
ExceLLenT
MODERATÖR
MODERATÖR
ExceLLenT

Tavuk Varmı? Empty
MesajKonu: Geri: Tavuk Varmı?   Tavuk Varmı? Icon_minitimeCuma Eyl. 03, 2010 2:45 pm

tavuk var mı xD
Crazy
ADMİN
ADMİN
Crazy

Tavuk Varmı? Empty
MesajKonu: Geri: Tavuk Varmı?   Tavuk Varmı? Icon_minitimeCuma Eyl. 03, 2010 2:48 pm

Bende aynısını sorucaktım xD
https://paylasimvakti.forum-canada.com
GetOfMynuuts
TEMBEL ÜYE
TEMBEL ÜYE
GetOfMynuuts

Tavuk Varmı? Empty
MesajKonu: Geri: Tavuk Varmı?   Tavuk Varmı? Icon_minitimePaz Eyl. 19, 2010 11:49 am

cok iyi ya!

Tavuk Varmı?
1 sayfadaki 1 sayfası